Aktywne życie i zdrowy styl życia

Aktywne życie to świadome wybory w drodze do zdrowego stylu życia

Często trudne wcześniejsze doświadczenia życiowe i zbudowane na ich postawie
przekonania ograniczają nam dostęp do szans jakie mamy w życiu.
Większość przekonań towarzyszy nam od dawna. Zostały one nam przedstawione lub wpojone przez naszych rodziców, rodzinę, otoczenie, są częścią naszej kultury, religii. Wykreowaliśmy je w szkole, pod wpływem doświadczeń oraz sytuacji, w jakich się znaleźliśmy.
Wszystko jest w porządku, dopóki nasze przekonania są pozytywne, dodają nam skrzydeł i nie wpływają w żaden negatywny sposób na nasze i innych życie. Problem zaczyna się, kiedy przekonania nas ograniczają, blokują nasz rozwój, powstrzymują przed nowymi doświadczeniami, przeszkadzają w osiąganiu zamierzonych celów, stoją na drodze do naszego szczęścia i spełnienia marzeń.
To nasze przekonania są zrodłem głosu który nam mówi „nie warto próbować” „Mnie się nie uda”, „Ośmieszę się” itd. Przekonania nie pozwalają nam na sprawdzanie i doświadczanie. To one powodują, że nawet nie możemy obiektywnie przyjrzeć się propozycji.
Mając już świadomość, że nosimy w sobie przekonania, które nas ograniczają, wiedząc jaki mają wpływ na nasze życie, skoncentrujmy się na tym, w jaki sposób możemy je zmienić.
Warto się zastanowić jakie są konsekwencje tego w co wierzymy, lub nie wierzymy. Co przez to tracimy. Asekurując się i kierując lękami, budujemy mury, ograniczamy się, zamiast widzieć rzeczywistość tworzymy iluzję.
Każdy z nas może mieć indywidualne cele, ale dla nas wszystkich podstawowym celem
jest radosne szczęśliwe życie, na które składa się kilka elementów, którymi możemy zarządzać pod warunkiem, że osiągniemy równowagę emocjonalną, bo tylko wtedy mamy szansę na świadome wybory.
Balans w życiu to :
1.Prowadzenie długiego i aktywnego życia- dbanie o zdrowie
2.Zabezpieczenie wolności finansowej
3.Sprawienie by dom i środowisko były czyste i bezpieczne
4.Osiągnięcie równowagi i szczęścia w życiu osobistym i rodzinnym
Wiele czynników sprawia, że stworzenie takiego balansu jest dość trudne, więc tymbardziej warto wnikliwie przyjrzeć się szansie , która może to ułatwić.
Kiedy z przekonania korzystamy z naturalnych produktów codziennego użytku to mamy wewnętrzny inperatyw by wytrwać w tym wyborze.
Natomiast świadomość odpowiedzialności za środowiko każe nam uświadamiać innym taką konieczność.
Kiedy uwierzymy, że właśnie dla nas nie ma rzeczy niemożliwych to osiągnięcie równowagi stanie się proste.

Jeśli chcesz więcej argumentow, lub chciałbyś dostawać informacje na swoją pocztę email
wejdź na stronę   http://jolanta-lenart.pl/oferta

Mając możliwość korzystania z naturalnych produktów codziennego użytku zmniejszamy ryzyko narażania siebie i najbliższych na  na syntetyczne toksyczne substancje. Jeśli przy tym możemy oszczędzać i zarabiać na polecaniu sklepu to korzyści się potęgują. Mając takie narzędzia w ręce mamy możliwość promocji zdrowego stylu życia. Takie narzędzia  świetnie nam pomagają stać się odpowiedzialnym  nie tylko w aspekcie naszych własnych potrzeb, ale również potrzeb środowiska i innych ludzi..

Poznanie produktów, przetestowanie ich i zapoznanie się z możliwością zwiększenia swoich dochodów,
i zapewnienia sobie planu awaryjnego na płaszczyznie finansowej.

Nawet jeśli nie uda nam się zrealizować  wszystkich możliwości jakie daje oferta to i tak warto podjąć próbę,
bo codzienność i pośpiech ograniczają nam szansę na korzystanie z szerokiej palety naturalnych produktów codziennego użytku.

Uświadamiamy sobie skalę skażeń jakie czychają na nas w środowisku kiedy mamy wiedzę o tym , że nasze domy są wypełnione toksynami (środki czystości, kosmetyki, środki higieny osobistej, żywność, tworzywa sztuczne w kuchni, meble,, wystroj wnętrz, materiały budowlane itd.

Chcesz przetestować naturalne produkty proszę o kontakt

F
F
Twitter
zdrowietiens on Twitter
13 people follow zdrowietiens

F
F
F
F
Invalid username, no pictures, or instagram servers not found
Invalid username, no pictures, or instagram servers not found