Bransoleteki magnetyczne są wykonywane z różnych matriałów np:

  1. miedź
  2. platyna
  3. silikon
  4. stopy stali

W bransoletkach z miedzi  ochronie zdrowia służy również sama midź Miedź była znana niektórym z najstarszych cywilizacji i ma historię użytkowania, która ma co najmniej 10 000 lat. Miedziany wisiorek został znaleziony w północnym Iraku, który datuje się na 8700 pne. Korzyści terapeutyczne związane ze stopami miedzi i miedź dla ludzkiego zdrowia zostały uznane w historii od czasów przedrzymskich, a bransoletki z miedzi były używane przez Egipcjan, Rzymian i Greków.

Wraz z ponownym przebudzeniem New Age i alternatywnymi terapiami leczniczymi, produkty docierają do coraz szerszego i bardziej doceniającego je społeczeństwa Przez setki lat ludzie nosili miedzianą bransoletę i inną miedzianą biżuterię, taką jak miedziane obrączki, miedziane pierścienie i inne miedziane przedmioty. dla łagodzenie bólu stawów spowodowanego zapaleniem ścięgna i zapaleniem stawów.

Miedź jest naturalnym pierwiastkiem i jest niezbędna dla wszystkich roślin i zwierząt. Miedź jest przenoszona głównie w krwiobiegu w białku osocza zwanym ceruloplazminą. W ludzkim ciele, Miedź znajduje się w różnych enzymach, w tym centrach miedzi oksydazy cytochromowej i enzymie dysmutazy ponadtlenkowej (zawierającej miedź i cynk). Oprócz roli enzymatycznej, miedź służy do biologicznego transportu elektronów. Ze względu na swoją rolę w ułatwianiu wychwytu żelaza, niedobór miedzi może często wywoływać objawy podobne do anamii (niedobór czerwonych krwinek i / lub hemoglobiny). Powoduje to zmniejszoną zdolność krwi do przenoszenia tlenu do tkanek, powodując niedotlenienie tkanki

. Do objawów możliwego niedoboru miedzi należą niedokrwistość, niska temperatura ciała, złamania kości i osteoporoza, mała liczba białych krwinek (komórki, które pomagają w zwalczaniu infekcji), nieregularne bicie serca, utrata pigmentu w skórze i zaburzenia tarczycy. Teraz możesz czerpać korzyści z miedzi dzięki magnesom z miedzianych bransolet magnetycznych. Kiedy masz na sobie bransoletkę z magnetycznej miedzi , możesz mieć pewność, że modne połączenie łączy się z korzyściami terapii magnetycznej. To ważne by nosić bransoletki produkowane od początku do końca w procesie, w którym jest kontrolowana jakość używanej miedzi.

1. W Jaki Sposób nasze bransoletka magnetyczna działa?

Magnesy poprawiają cyrkulację co wpływa na lepsze odżywienie krwi i poprawy zdrowia Funkcje magnetyczne dają :

⦁ efekty dla systemu neuronowych

⦁ system efektów dla naczyń krwionośnych

⦁ poprawienie odporności

⦁ poprawa aktywności enzymów w zwalczaniu efektów pola magnetycznego do aktywności enzymu

2. Co to jest Promienie dalekiej podczerwieni? Daleka podczerwień jest częścią spektrum światła słonecznego, które jest niewidoczne gołym okiem. Promieniowanie dalekiej podczerwieni jest energi życia. Naukowcy potwierdzają, że jest konieczne dla wzrostu i zdrowia w żywych komórkach.

Funkcje dalekiej podczerwieni :

⦁ przyspiesza krążenie krwi

⦁ pomaga w regulacji ciśnienia krwi

⦁ korzystnie wpływa na autonomiczny system nerwowy

⦁ promowanie metabolizmu

3. Jony ujemne? jony ujemne mają ożywczy wpływ na organizm człowieka  i są utworzone naturalnie np. , wodospady i pioruny. różne poziomy jonów ujemnych występują w różnych środowiskach, w naszej codzienności mamy ich niedobór. funkcja jonów ujemnych.

4.Czy kuteczność bransoletek różni się w zależności od wielkości projektu?

mimo że rozmiary i kształty bransoletek  różnią się, skuteczności pozostaje taka sama  w każdej bransoletki około 2500 gaussa. (gaussa jest jednostka miary z pola magnetycznego)

5. Czy mogę korzystać z magnesów w pobliżu komputera i innych urządzeń elektronicznych?

Tak można korzystać z komputera i innych urządzeń elektronicznych. Nie należy kłąść bransoletki z magnesami na komputerze. Należy unikać kontaktu bransoletki z kartami płtniczymi (pasek magnetyczny) .

6. Żadnych skutków ubocznych? Terapia magnetyczna jest bardzo bezpieczne. Organizacja Zdrowia na Świecie (WHO) potwierdza, że nie stanowi ryzyka dla zdrowia..

UWAGA:produkty uzyskały patent energii no. ZL2011 30029778.2, i otrzymał Europejskiej CEi SGS certyfikacja. They mają elementy w tym jony ujemne, daleko promienie podczerwone, magnes kamienia lub germanu. w zależności od rodzaju produktów energetycznych, możemy dodać dodatkowe funkcje poprzez ustawienie medyczne magnes na każdej z nich.

Tu masz link do strony zakupu bransoletki miedzianej  http://ali.pub/2mwjyi  

Tu masz katalog z kilkoma rodzajami bransoletek   http://jolantal.x.yupoo.com/albums/15727911?uid=1

Katalog z innymi produktami Tradycyjnej chińskiej medycyny      http://jolanta-lenart.pl/katalogali

Masz pytania proszę o kontakt

F
F
Twitter
zdrowietiens on Twitter
13 people follow zdrowietiens

F
F
F
F
Invalid username, no pictures, or instagram servers not found
Invalid username, no pictures, or instagram servers not found