Dlaczego ludzie cenią MLM?

Badania wykazują, że w tym systemie ludzie cenią sobie :

  • Możliwość tańszego kupowania produktów
  • Zwiększenie dochodów
  • Bycie własnym szefem
  • Rozwój osobisty
  • Polepszenie bytu rodziny

Może pieniądze nie są najważniejsze w życiu , ale są jak dobre narzędzia, które bardzo ułatwiają realizacje celów.

Kiedy mamy niezależność wyborów i niezależność finansową możemy uwolnić się od niemal wszystkich systemów.
MLM jako branża może pochwalić się świetnym atrybutem dzięki któremu godnie egzystuje w Polsce wiele milionów osób. To sznsa na zarabianie godnych pieniędzy i realizację marzeń przy minimalnym wkładzie własnej gotówki .

MLM to kwintesencja przedsiębiorczości

Marketing sieciowy jest prosty pod warunkiem, że go się robi . Ale żeby mieć efekty potrzebna jest wiedza i umiejętności

Posłuchaj wypowiedzi TOP LIDERÓW MLM

 

 

 

Każdy z nas musi znależć własne „Dlaczego chcę się realizować w MLM ” Najważniejsze to , żeby nie dać się zmanipulować, ani tym, którzy nie umieli rozwijać dla siebie tego biznesu,nie chcieli się uczyć, więc mają teraz złe doświadczenia, ale to nie ten biznes jest winien to oni (nie podnosząc kwalifikacji wszędzie ponosimy porażkę ).

Nie należy też wierzyć tym którzy mówią, że w MLM pieniądze zarabia się bez pracy.Oczywiście jest dzwignia i dochód pasywny, który może być świetną emeryturą lub spadkiem dla dzieci, ale najpierw trzeba sobie to wypracować.

Mity, które krążą o marketingu sieciowym są tworzone przez tych którym się nie udało, lub tych, których wprowadzono w błąd, bo ktoś kto im polecał ten biznes sam się nie umiał w nim znależć  (ludziom się wydaje ,że wystarczy zaprosić kogoś do współpracy i to jest gwarancja sukcesu ). Takie podejście to jest świadome lub nieświadome oszukiwanie siebie i innych.

 

Plusy i minusy MLM

 

Niski koszt wejścia – start w tym biznesie jest bardzo prosty. Kupujesz starter i możesz działać. Ceny w różnych firmach wahają się od kilkudziesięciu do kilku tysięcy złotych. Nie musisz rejestrować firmy, kupować maszyn, wynajmować i urządzać lokalu. Otworzenie jakiejkolwiek jednoosobowej firmy jest znacznie kosztowniejsze i absolutnie nie daje gwarancji zysku..

Tu jeśli uznasz ,że chcesz tak działać to nie zostajesz z np. niespłaconym kredytem , lub zakupionym sprzętem,

Elastyczne godziny pracy –jesteś własnym szefem i to ma wiele plusów, minusem jest to ,że musisz nauczyć się sam dyscyplinować,ciągle budując swój entuzjazm i zaangażowanie.

Dodatkowe źródło zarobku – To Ty decydujesz czy MLM będzie Twoim podstawowym żródłem dochodów czy dodatkowym . Możesz na początku lączyć pracę na etacie z działaniem w MLM .

Wsparcie od liderów – liderom zależy (a przynajmniej powinno), żeby osoby w ich strukturze osiągały coraz lepsze wyniki z prostego powodu – im więcej zarobią ludzie w ich strukturze, tym więcej zarobią liderzy.

Szkolenia – przystępując do network marketingu bardzo często można brać udział w naprawdę dobrych  szkoleniach dotyczących sprzedaży, zarządzania sobą w czasie, marketingu  itp.

.Twardnieje skóra – działając w MLMie wielokrotnie usłyszysz „nie”. Wiele osób odbiera to bardzo osobiście tymczasem działa tu nic innego jak prawo wielkich liczb.

Kiedy będziesz miał stacjonarny sklep np. w Galerii Handlowej , to też 99% osób  przejdzie koło Twojego sklepu zupełnie obojętnie.

Oczywiście  możesz zwiększyć swoją efektywność poprawiając umiejętność budowania relacji, marketingu, i sprzedaży, ale to się nie stanie z dnia na dzień. Problem w tym, że mało kto jest na tyle cierpliwy, zdeterminowany żeby wytrwać .

Umiejętności komunikacyjne – masz szansę na pokonywanie własnych słabości , nieśmiałości, niskiej samooceny. Komunikowanie się z ludzimi bywanie na prezentacjach, potrzeba przekazywania innym wiedzy  powodują , że nabieramy pewności siebie i uczymy się zarządzania swoim życiem.

Nikt nie patrzy na Twoje wykształcenie –tu nie musisz  dokumentować swoich kwalifikacji.Jeśli ich nie masz to masz szansę pracując nauczyć się potrzebnych umiejętności .Musisz sobie dać czas i więcej pracować.

Nikt nie skreśla Cię z powodu wieku – Niezależnie od wieku każdy może się realizować , a to jest bardzo ważne dla poczucia własnej wartości.

Dostajesz gotowe know-how – z tym oczywiście bywa różnie bo wszystko zależy od tego, kto Cię do tego biznesu wprowadzi.

Dobrze poukładana firma działająca w sektorze network marketingu nie działa po omacku, a stara się jak najwięcej rzeczy usystematyzować i stworzyć konkretne procedury.

.Minusy network marketingu

To nie jest Twój biznes –dlatego zapraszając ludzi do współpracy musisz budować swoją markę  po to żeby ludzie w razie upadku firmy zostali z Tobą byście mogli razem zacząć inny biznes.

Grupa może zniknąć – konkurencja będzie miała ciekawszą propozycję i ludzie się rozproszą .Tu też potrzebna jest marka , kiedy jesteś dobrym liderem , któremu ludzie ufają , wielu z nich wybierze mimo wszystko współpracę z Tobą..

Pamiętaj jednak, że gdybyś miał własną firmę też nie miałbyś pewności, że będzie ona odporna na zawirowania rynku.

 

Nie masz wpływu na ceny –to jest trudne ,ale trzeba umieć wybierać firmę etyczną.

Nie masz wpływu na jakość –żeby czuć się bezpiecznie i zachować twarz znów trzeba umieć wybrać firmę., bo tak jak wszędzie są firmy które mają solidną markę i o nią dbają.

Zły PR –kiedy wszyscy są świadomi ,że siła firmy jest profesjonalny spójny wizerunek , to zawsze można stworzyć system zabezpieczający przed nieetycznymi zachowaniami  tych którym zależy tylko na szybkich zarobkach.

Jeśli jesteś świadomy jak potężne jest skażenie środowiska i nas samych, jak te toksyny z wszechobecnych środków chemicznych  zagrażają naszemu zdrowiu , promuj ochronę naturalnych zasobów Ziemi.

Korzystaj z naturalnych ekologicznych produktów

  1. Do czyszczenia domu
  2. Higieny osobistej
  3. Kosmetyków
  4. Suplementów

Promując te produkty dbasz o środowisko i świetnie zarabiasz . Chcesz więcej informacji możesz zapisać się na moją listę  na stronie Ekologia na codzień  .Namawiam do przetestowania produktów nie tylko ze względu na ich jakość , ale przede wszystkim dlatego , że nie jesteśmy świadomi jak bardzo jesteśmy skażeni toksynami i jak bardzo to rzutuje na nasze zdrowie.

Jesteś zainteresowany branżą  MLM i szukasz odpowiedniej dla siebie firmy skontaktuj się ze mną .Tu wypełnij formularz lub skorzystaj z zakładki kontakt.

1 + 10 =

F
F
Twitter
zdrowietiens on Twitter
13 people follow zdrowietiens

F
F
F
F
Invalid username, no pictures, or instagram servers not found
Invalid username, no pictures, or instagram servers not found