Witaj i czuj się moim gościem,

tak bardzo się cieszę, że jesteś tutaj. Brzmi to może dziwnie, ale czekałam na Ciebie. Teraz zaczynamy tworzyć relację, więź i wspólną historię. Ty czytasz  te słowa w tym momencie i coś myślisz – o sobie, być może o mnie i wielu innych sprawach.

Ja piszę te słowa i myślę o Tobie, sobie i tym, co byś chciał przeczytać. Wiele osób, które pytam, czego ode mnie oczekują, twierdzą, że najlepiej, gdybym je czymś zaskoczyła. Nie wiem, czy potrafię. Czasem stanie na głowie nie zaskakuje. Czasem zaskakują dwa, trzy słowa. Na przykład: Zostań ze mną. 

Z ciekawości, z potrzeby wsparcia, motywacji lub bliżej nieokreślonej przyczyny.

Mówmy sobie po imieniu. Ja mam na imię Jola i oficjalnie witam Cię tutaj. Rozgość się i czuj się jak…. jak w domu, jak na wakacjach, jak dobry znajomy.

Nic tu nie jest ani prawdziwe, ani fałszywe, jest życiowe. Przedmioty czasem ożywają i stają się cenniejsze niż ludzie, ludzie uaktywniają ukryte moce. Świat jest jak grejpfrut – poza tym, że okrągły, jest dość cierpki.  Chwile są jak czekolada – czasem słodkie, czasem gorzkie. Emocje to żywioły – rozpalają i ziębią, rozpuszczają i utrwalają.

Jakich informacji możesz się spodziewać w moim Newsletterze.

Moim nadrzędnym celem jest inspirować siebie i innych do otwartości na zmiany.Dla mnie to znaczy uwolnienie się od lęków, niepokoju, ograniczeń, przekonań i filtrów percepcyjnych.

Postanowiłam , że nie będę koncentrować się na swoich porażkach tylko wbrew wszystkiemu będę propagować dążenie do czerpania radości z życia i ekologię najlepiej jak umiem. Jeśli będziesz chcieć mi w tym pomóc to będę bardzo szczęśliwa .

Witam Cię więc jeszcze raz. Szczerze się uśmiecham na myśl, że nie jedno może nas połączyć, poza nieprzypadkową historią. Nieprzypadkowo piszę te słowa, a Ty nieprzypadkowo je czytasz. Coś więcej pewnie mamy sobie do powiedzenia, więc po prostu…

Zostań ze mną.

PS.Po potwierdzeniu emaila dostaniesz link do pobrania ebooka „Odkryj w sobie potrzebę planowania.”
Teraz możesz wejść na stronę http://jolanta-lenart.pl/dzis-za-darmo/ ,żeby zobaczyć co Ci proponuję do pobrania za darmo

mój podpis

 

„Możesz być reżyserem własnego życia , albo do końca życia
grać drugoplanową rolę w scenariuszu kogoś innego.”

 

F
F
Twitter
zdrowietiens on Twitter
13 people follow zdrowietiens

F
F
F
F
Invalid username, no pictures, or instagram servers not found
Invalid username, no pictures, or instagram servers not found