Witaj i czuj się moim gościem,

tak bardzo się cieszę, że jesteś tutaj. Brzmi to może dziwnie, ale czekałam na Ciebie. Teraz zaczynamy tworzyć relację, więź i wspólną historię. Ty czytasz  te słowa w tym momencie i coś myślisz – o sobie, być może o mnie i wielu innych sprawach.

Ja piszę te słowa i myślę o Tobie, sobie i tym, co byś chciał przeczytać. Wiele osób, które pytam, czego ode mnie oczekują, twierdzą, że najlepiej, gdybym je czymś zaskoczyła. Nie wiem, czy potrafię. Czasem stanie na głowie nie zaskakuje. Czasem zaskakują dwa, trzy słowa. Na przykład: Zostań ze mną. 

Z ciekawości, z potrzeby wsparcia, motywacji lub bliżej nieokreślonej przyczyny.

Mówmy sobie po imieniu. Ja mam na imię Jola i oficjalnie witam Cię tutaj. Rozgość się i czuj się jak…. jak w domu, jak na wakacjach, jak dobry znajomy.

ptak2Nic tu nie jest ani prawdziwe, ani fałszywe, jest życiowe. Przedmioty czasem ożywają i stają się cenniejsze niż ludzie, ludzie uaktywniają ukryte moce. Świat jest jak grejpfrut – poza tym, że okrągły, jest dość cierpki.  Chwile są jak czekolada – czasem słodkie, czasem gorzkie. Emocje to żywioły – rozpalają i ziębią, rozpuszczają i utrwalają.

Widzisz szczerze mówiąc , to mimo ,że ekologia jest dla mnie bardzo ważna to mimo , że się bardzo staram nie zawsze jestem tak „ekologiczna ” jakbym tego chciała.

Myślę , że większość z nas tak ma .Wynika to z wielu przyczyn . Jednym z moich sposobów na zmobilizowanie siebie jest dzielenie się wiedzą z innymi .Wtedy zarażamy się nawzajem entuzjazmem , wspieramy i problem z dyscypliną albo znika , albo się zmniejsza.

Jeśli tak jak ja uważasz ,że to piękna idea aby się dzielić wiedzą o tym jak w życiu codziennym można zmniejszyć poziom toksyn jakie nas otaczają wokół , to bardzo się cieszę .

Czujemy się odpowiedzialni za swoje zdrowie , finanse, rodzinę ale niestety za rzadko czujemy się odpowiedzialni za środowisko , a nikt nas nie zwolni od tej odpowiedzialności i nie uciekniemy od konsekwencji .

Więc ja postanowiłam , że nie będę koncentrować się na swoich porażkach tylko wbrew wszystkiemu będę propagować ekologię najlepiej jak umiem. Jeśli będziesz chcieć mi w tym pomóc to będę bardzo szczęśliwa .

Witam Cię więc jeszcze raz. Szczerze się uśmiecham na myśl, że nie jedno może nas połączyć, poza nieprzypadkową historią. Nieprzypadkowo piszę te słowa, a Ty nieprzypadkowo je czytasz. Coś więcej pewnie mamy sobie do powiedzenia, więc po prostu… Zostań ze mną.

Jola

Kim jestem?

Nazywam się Jolanta Lenart. Na moim blogu dzielę się z Tobą moim życiem i doświadczeniem. Sprawi mi wielką przyjemność jeśli Ciebie zainspiruje do korzystnych zmian w Twoim życiu.Tematy jakimi się zajmuję to ekologiczny styl życia, marketing internetowy i rekomendacyjny. Chcesz więcej informaci zapisz się na jedną z moich list lub przejdz na stronę http://jolanta-lenart.pl/o-mnie/ Życzę Ci wielu wrażeń na blogu i sukcesów w życiu..
F
F
Twitter
zdrowietiens on Twitter
13 people follow zdrowietiens

F
F
F
F
Invalid username, no pictures, or instagram servers not found
Invalid username, no pictures, or instagram servers not found