Dlaczego warto zostać klientem Melaleuca

Jeśli wyjdę na ulicę i spytam wszystkie spotkane osoby czy chcą być zdrowe, odpowiedz będzie twierdząca tak.Kiedy spytam, czy chcą być zdrowe i długo żyć sytuacja się powtórzy.Jeśli te same osoby miałyby zastosować się do zaleceń dających szansę na długie w zdrowiu życie nieliczne się zastosują, a dlaczego?
Powodów jest wiele . Zdrowie to trudny temat i ciężko jest wziąźć za nie odpowiedzialność, ale jeśli nie my to kto/ Czy wiesz, że statystycznie lekarze żyją 20 lat krócej?. Nie chcemy chorować, a jednocześnie jesteśmy „zaprogramowani”, że choroba może być naszym udziałem (wokół mamy ludzi chorujących, astma, alergia, nowotwór, itp.)Trzeba być mocnym, zdeterminowanym by sobie powiedzieć właśnie dlatego, że jest duże ryzyko chorób ja tym bardziej zrobię wszystko by być zdrowym i cieszyć się życiem.
Taka postawa daje szansę bo w wielu dziedzinach życia trudne tematy”zamiatamy pod dywan”, a kiedy jest ryzyko musi być wybór. Aby dokonać właściwego wyboru trzeba mieć wiedzę o zagrożeniach i sposobach ich unikania. Źródeł wiedzy jest wiele np. filmy na youtubie.

Toksyny wokół nas http://jolanta-lenart.pl/toksyny

Polacy obudźcie się – dr.Hubert Czerniak  http://jolanta-lenart.pl/polacy

Świadomość i wiedza to tylko wstęp do podjęcia decyzji. Coraz więcej osób poszukuje produktów naturalnych. Ważne, jest żeby wiedzieć, że w świecie komercji musimy sami dbać o to by w swoim otoczeniu ograniczyć toksyny.

Każdy sam musi odpowiedzieć sobie na pytanie czy napewno umie wybierać z rynku produkty bezpieczne
Wiemy, że to jest trudne.

Każdy z nas chce żyć pełnią życia bez ograniczeń i lęków. Często mamy szansę wypracować sobie życie jakie sobie wymarzymy, ale marnujemy ją bo nie dostrzegamy jej potencjału. Dzieje się tak z wielu powodów np:

 1. Nasz sposób postrzegania rzeczywistości, nasze przekonania, nawyki, uzależnienie od opinii innych.
 2. Nie mamy sprecyzowanego naszego dlaczego (coś robimy, czegoś nie robimy, coś chcemy robić.

Chcę Ci przedstawić jedną z takich szans. Daje podstawowe dla każdego z nas korzyści

 • Ochrona zdrowia
 • Niezależność finansowa

Wydawałoby się, że jeśli coś daje nam rozwiązanie problemów powinniśmy bez oporów z tego korzystać.
Niestety często tak nie jest. Jak bym miała obrozowo przedstawić przyczyny powiedziałabym, że tak jak toksyny blokują swobodny przepływ substancji odżywczych, tak przekonania, obawy, nawyki, brak wiary w siebie zniekształcają obraz szansy. Często do takiego stopnia, że to co jest szansą wydaje się zagrożeniem.

Jak duża jest potrzeba używania naturalnych produktów w codziennym życiu?

Można  zapoznać si ze statystykami  wzrostu ilości chorób cywilizacyjnych.
A następnie zgodnie z posiadaną wiedzą zadać sobie pytanie co mogę zrobić by zmniejszyć skalę zagrożeń w swoim i najbliższych życiu. W naszym komercyjnym świecie nie można być biernym i nieświadomym bo nasze  starania by prowadzić szczęśliwe i radosne życie będą odbijać się od ściany.

A co by było gdybyś dał sobie szansę i przetestował naturalne produkty codziennego użytku w cenach sklepowych w 5 kategoriach, których stosowanie daje Ci wiele korzyści np:

 1. Zaopatrujesz się w firmie etycznej, szanującej klienta i masz gwarancję rzetelności (nie mamy umiejętności i narzędzi by sprawdzać czy kupowane przypadkowe produkty są bezpieczne). Firma daje klientowi 60 dni gwarancji satysfakcji.
 2. Zmniejszasz skalę toksyn w swoim otoczeniu co pomaga chronić zdrowie
 3. Chronisz zdrowie najbliższych
 4. Nie dokładasz swojej cegiełki do skażenia środowiska
 5. Jesteś klientem, który ma przywilej polecania sklepu innym i wystarczy, że będziesz  mieć właściwe  nastawienie by stworzyć kolejne korzyści :
 • czym więcej osób korzysta z naturalnych produktów tym mniej skażeń środowiska i nasz świat staje się bezpieczniejszy dla nas.
 • za polecanie sklepu masz 9 różnych bonusów ( wiele osób stwierdza, że nie możliwe by bonusy były tak wysokie.)
 • Klient dokonujący zakupów systematycznie kupuje o 30-40% taniej niż cena podstawowa.
 • Za każdy zakupiony produkt dostajemy punkty lojalnościowe, które odbieramy w produktach, co sprawia, że mniej więcej co 4 miesiąc mamy produkty za darmo..

Jeśli nie chcesz zapoznać się z tą ofertą to nawet nie wiesz z czego rezygnujesz.

Zajrzyj na stronę  http://jolanta-lenart.pl/naturalne-produkty/informacje-o-melaleuca/wspolpraca/

Chcesz poznać podstawowe informacje o możliwościach zarabiania pobierz pdf

http://jolanta-lenart.pl/dochody

Chcesz katalog i więcej informacji proszę o kontakt

PODOBNE
http://jolanta-lenart.pl/dlaczego-melaleuca/

F
F
Twitter
zdrowietiens on Twitter
13 people follow zdrowietiens

F
F
F
F
Invalid username, no pictures, or instagram servers not found
Invalid username, no pictures, or instagram servers not found