Lojalny klient

Lojalny klient- Korzyści klienta uprzywilejowanego

cccccccccc

 

To dziś normalne, że firmy nagradzają swoich lojalnych klientów.ale takiej skali korzyści jaką ma klient uprzywilejowany w Melaleuca nie spotkałam nigdzie.
Korzyści finansowe i dostęp do wysokiej jakości produktów to bardzo ważne, ale nie najważniejsze. W tej firmie bardzo się szanuje klienta i nie dlatego żeby kupić sobie jego względy.
Jest bardzo wysoki poziom etyczny, rzetelność i szacunek do człowieka. Widać to na każdym kroku np. gdzie znajdziesz firmę o podobnym profilu która daje 60 i 90 dniową gwarancję satysfakcji.

Kupujesz bezpośrednio od producenta i jako Klient uprzywilejowany masz upust 30-40%.
Masz gwarancje,że ku[ujesz produkty o wysokiej jakości i skuteczności potwierdzonej badaniami.
Oferta to przeszło 160 produktów w czterech kategoriach. To naturalne rozwiązanie wielu problemów związanych ze zdrowiem i dobrym samopoczuciem z którymi borykasz się Ty i Twoja rodzina.

Jakie oszczędności zapewniają produkty Melaleuca

 1. Niskie ceny:jeśli porównując ceny weżmiemy wszystkie czynniki pod uwagę to często okazuje się, że produkty Melaleuca są tańsze niż te w supermarketach.
 2. Świetne produkty:Tak często ze względu na mały budżet wybieramy tanie bardzo niskiej jakości produkty, tu mamy i tanio i wysoką jakość.
 3. Niski koszt w przeliczeniu na użycie:Produkty są skoncentrowane nawet 6 krotnie. Tak więc wystarczają na znacznie dłużej , co zmniejsza koszt w przeliczeniu na użycie.

To nie koniec możliwości oszczędzania

 • Comiesięczne oferty specjalne – oferty promocyjne dostępne tylko w sklepie internetowym
 • Zestawy oszczędnościowe średnio oszczędność 10-15%robisz zapasy i oszczędzasz
 • zakup w internecie następna oszczędność – zamów online i skorzystaj ze 100% zwrotu opłat (koszty wysyłki. w postaci Nagród za lojalne zakupy- gratisowe produkty).

Jak robimy zakupy

 1. Masz aktualne informacje dotyczące produktów, bo z zamówieniem otrzymujesz katalog
 2. Zamówienia można składać każdego dnia miesiąca, ale jeśli je złożysz do 25 dnia masz prawo do 20% zwrotu w postaci nagrody za lojalne zakupy z przeznaczeniem na gratisowe produkty.
 3. Informacje potrzebne podczas składania zamówienia (dane do logowania do Twojego konta w Melaleuca, nazwa użytkownika -adres email, nazwy lub numery artykułów które chcesz zamówić, jeśli wcześniej nie skonfigurowałeś metody płatności to tera trzeba wybrać.
 4. Akceptowane metody płatności to Karta Visa lub MasterCard, albo zlecenie płatnicze z przekazaniem zgody na obciążenie rachunku.
 5. Wysyłki realizuje DHL.Czas oczekiwania 3-10 dni roboczych.
 6. Jeśli chcesz anulować konto w Melaleuca logujesz się do swojego konta i postępujesz zgodnie z instrukcjami.

W zamian za korzyści wynikające ze statusu Klienta Uprzywilejowanego zobowiązujesz się co miesiąc kupić produkty Melaleuca za co najmniej 35 punktów produktowych. W katalogu przy każdym produkcie jest podane ile punktów dostajemy przy zakupie tego produktu.

Melaleuca prowadzi swoją działalność w różnych krajach i walutach, a Punkty produktowe to taka międzynarodowa wartość dla wszystkich klientów Melaleuca.

bokeh-background-with-leaves_1017-189nnnnnnnnnnnnnn

 

Jak zakwalifikować się do otrzymywania Nagród za Lojalne Zakupy?

 1. Nusisz być Klientem Uprzywilejowanym ze zobowiązaniem na poziomie co najmniej  35 Punktów Produktowych
 2. Zacznij korzystać z Nagród za Lojalne Zakupy w miesiącu następującym  po miesiącu w którym zostało złożone zamówienie
 3. Szczegółowe informacje  znajdują się w witrynie internetowej http://pl.melaleuca.com

 

Gwarancja zakupów bez ryzyka

Przez 60 dni od zakupu możesz zwrócić produkt, ta gwarancja satysfakcji świadczy o tym że firma jest pewna swoich produktów i ma właściwy stosunek do klienta .Można  zwrócić również nazpoczete produkty.

Zamówienie zapasowe

Czym jest zamówienie zapasowe?
Jest to zamówienie wysłane automatycznie, jeśli zapomnisz, lub nie będziesz mógł dokonać zakupu produktów za co najmniej 35 Punktów Produktowych do końca miesiąca.
Ma to na celu ochronę Twoich korzyści Klienta Uprzywilejowanego..Możesz określić wcześniej niestandardowe Zamówienie Zapasowe zawierające Twoje ulubione produkty

Robienie zakupów co miesiąc to korzyść i dla Melaleuca i dla jej klientów.

Wysokie upusty za robienie zakupów co miesiąc są możliwe dzięki wynikającymi z tego tytułu dla firmy Melaleuca

 • wytwarzanie odpowiedniej ilości produktów we właściwym momencie
 • zmniejszenie kosztów przechowywania towarów w magazynach o 70%
 • produkowanie naturalnych składników taniej
 • wydajniej planować produkcje

Wszystkie skumulowane  oszczędności  są przekazywane klientom. To jest idealne partnerstwo.

Jeśli chcesz zostać klientem, lub masz pytania proszę o kontakt. Tylko z polecenia innego klienta można zostać klientem Melaleuca.

 

 

F
F
Twitter
zdrowietiens on Twitter
13 people follow zdrowietiens

F
F
F
F
Invalid username, no pictures, or instagram servers not found
Invalid username, no pictures, or instagram servers not found