Środki czystości z serii EcoSense

Czyste domy. Czyste strumienie. Czyste powietrze. . To obietnica innowacyjnych produktów czyszczących EcoSense, Celem jest zapewnienie konsumentom bardzo skutecznych produktów, przy minimalnym wpływie na środowisko, przy użyciu najlepszych naukowych rozwiązań i naturalnych surowców. Zastąpienie toksycznych substancji chemicznych w produktach do czyszczenia naturalnymi bezpiecznymi i bardzo skutecznymi produktami,

Produkty EcoSense są bardzo nawet 6 krotnie skoncentrowane, aby dać Ci wyjątkową wartość.Koncentraty zużywają mniej plastiku, mniej wody i mniej paliwa, aby dostarczyć je bezpośrednio do Twoich drzwi.

Dążeniem firmy jest pomóc ludziom w tworzeniu czystych, zdrowych domów i dbaniu o ochronę  środowiska, zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz domu. Kiedy zechcesz przetestować produkty serii EcoSense doświadczysz ich siły działania i będziesz mógł czuć się bezpiecznie w swoim domu.

 

Synergia nauki i natury

Najnowocześniejsza technologia z wykorzystaniem roślinnych produktów, biodegradowalne składniki w synergicznym połączeniu nauki i przyrody są lepsze dla Twojej rodziny i budżetu. Sprzątanie staje się mniej pracochłonne i mniej stresujące.

Czy właściwie dbasz o rodzinę

Wpisy na moim blogu pokażą Ci jak wiele toksycznych  substancji  jest w chemicznych środkach do czyszczenia ( wybielacze, formaldehyd, amoniak, fosforany, ftalany, itd. ) Co to oznacza:

 • osłabiony układ odpornościowy ze wszystkimi tego konsekwencjami
 • znacznie podwyższone ryzyko chorób przewlekłych, w w niektórych tak jak cukrzyca wręcz epidemia
 • problemy z układem rozrodczym i problemy rozwojowe u dzieci
 • zaburzenia hormonalne
 • lawinowy wzrost autyzmu u dzieci
 • choroby układu oddechowego

Nowotwory wśród małych dzieci to też efekt  toksycznego środowiska już w łonie matki. Wystarczy poszukać w internecie, obejrzeć filmy na mojej stronie  http://jolanta-lenart.pl/wideo by sobie uświadomić skalę zagrożeń wynikających z faktu że żyjemy w toksycznymi środowisku.

Bezpieczniejsze dla domu

Żrące chemikalia są szkodliwe nie tylko dla skóry, szkodzą wielu układom naszego organizmu , niszczą ekosystemy w przyrodzie i mają szkodliwe działanie w łańcuchu pokarmowym ( np. zatruwamy zbiorniki wody, a następnie spożywamy zatrute ryby).Toksyczne chemikalia trafiają do gleby, ich niebezpieczne odpady są składowane i ponownie zatruwają środowisko.

Lepiej dla budżetu

Wszystko to skłaniałoby do myślenia, że produkty EcoSense są drogie.  Jeśli weżmiemy pod uwagę, że są koncentratami  o dużej wydajności ich ceny są porównywalne do produktów w sklepach, a zdarzają się takie które wychodzą taniej. Produkty  EcoSenese do prania nie wymagają ciepłej wody, więc jest oszczędność na prądzie. 

Kabina Premium Mountain Coffee

W skład produktów z serii EcoSense wchodzą :

 1. olejek tymiankowy
 2. kwas cytrynowy
 3. ocet destylowany
 4. olejek z drzewa herbacianego

Dezodoracja i dezynfekcja bez agresywnych środków chemicznych

Jakie produkty są w tej serii:  ( chcesz wiedzieć więcej o produktach wymienionych poniżej kliknij w nazwę wybranego przez siebie produktu)

 • Sol-u-mel  – uniwersalny środek o wczechstronym zastosowaniu
 • Sol-u-Gard możesz nim czyścić każdą powierzchnię mającą kontakt z żywnością
 • Tub&Tile – szczególnie przydatny przy czyszczeniu łazienki
 • ClearPower – do czyszczenia luster, okien ( pozostawia świeży kwiatowy zapach
 • Melamagic – usuwa tłuszcz do czyszczenia podłóg
 • Touch&Tender – do czyszczenia wszystkich powierzchni również kamienia  naturalnego
 • Rustic Touch – wystarczy rozpylić żeby uzyskać piękne meble
 • Diamond Brite tabletki – do zmywarki
 • Lemon Brite – płyn do zmywania naczyń
 • Melasoft – kapsułki zapachowe
 • Melabrite6x bezpieczny rozjaśniacz do kolorów
 • Prespot – błyskawiczny odplamiacz
 • Melapower – płyn do prania

Każdy rodzic powinien wiedzieć …

Czy wiesz, że syntetyczne substancje chemiczne, w tym te, które powszechnie używamy w naszych domach, ośrodków opieki dziennej, szkłach, sklepach i restauracjach nigdy nie zostały sprawdzone pod kątem bezpieczeństwa dla naszego zdrowia. Nikt nie zna poziomu niebezpieczeństwa wynikającego z kombinacji substancji chemicznych, z którymi przeciętny człowiek, kobieta, dziecko i zwierzę styka się , dopóki nie wystąpią objawy, które nie zawsze są kojarzone z właściwą przyczyną. Często bywa tak, że dla wszystkich jest oczywiste, że dana substancja jest szkodliwa, ale nie zostaje wycofana z rynku ze względu na zle pojęty interes gospodarczy i manipulacje korporacji. Nawet gdy zostanie wycofana to długie lata mijają zanim środowisko się oczyści
Więc warto zacząć naturalny styl życia bo tylko tak możemy przyczynić się do minimalizacji toksyn.

 

 

Kim jestem?

Nazywam się Jolanta Lenart. Na moim blogu dzielę się z Tobą moim życiem i doświadczeniem. Sprawi mi wielką przyjemność jeśli Ciebie zainspiruje do korzystnych zmian w Twoim życiu.Tematy jakimi się zajmuję to ekologiczny styl życia, marketing internetowy i rekomendacyjny. Chcesz więcej informaci zapisz się na jedną z moich list lub przejdz na stronę http://jolanta-lenart.pl/o-mnie/ Życzę Ci wielu wrażeń na blogu i sukcesów w życiu..

Polecam:

Newsletter

F
F
Twitter
zdrowietiens on Twitter
13 people follow zdrowietiens

F
F
F
F
Invalid username, no pictures, or instagram servers not found
Invalid username, no pictures, or instagram servers not found