Wellness

TECHNOLOGIA OLIGO KLUCZ DO PRZYSWAJANIA SUBSTANCJI ODŻYWCZYCH

bokeh-background-with-leaves_1017-1891280x720

Dlaczego technologia Oligo jest tak ważna w suplementacji?

Ciało ludzkie w normalnych warunkach świetnie absorpuje minerały z roślin
Ale w nowoczesnej diecie jest dużo żywności przetworzonej i warunki w środowisku powodują, że owoce i warzywa nie mają wystarczającej ilości minerałów .Jest kolosalna różnica między zawartością składników odżywczych w roślnach zaledwie kilka lat temu, a teraz.
Niski poziom absorpcji minerałów i tworzenie wolnych rodników niweluje wiele zalet tradycyjnych suplementów bogatych w minerały i witaminy. 
Technologia Oligo.
Rozwiązuje dwa krytyczne problemy:
 1. absorpcja minerałów
 2. likwidacja nadmiaru wolnych rodników

Tlenki, siarczany, glukoniany i fumarany: główni przestępcy.

Najbardziej dostępne formy mineralne – a co za tym idzie – najczęściej stosowane są to tlenki, glukoniany, siarczany, i fumarany. I gdy te formy rozpuszczają się łatwo w roztworach kwaśnych, podobnych do tych w żołądku mają jedną główną wadę ,kiedy trafiają w obojętne środowisko w jelicie cienkim (ph7) ulegają krystalizacji i to czyni je bezużytecznymi.
Krystalizacja a rozpuszczalność. 
Aby zrozumieć rozpuszczalność i przeciwutleniającą ochronę wyobraśmy sobie dwa rostwory jeden to woda z piaskieM, drugi to woda z cukrem . Kiedy każdy z nich przepuścimy przez filtr to piasek się zatrzyma na filtrze, a cukier rozpuści w wodzie i z  nie przejdzie przez filtr. Skrystalizowane minerały też nie dostaną się do krwioobiegu
Współczesne osiągnięcia w absorpcji.
Problem rozpuszczalności minerałów nie jest tajemnicą. Niektórzy producenci suplementów po prostu zwiększają dawkę, chcąc zrównoważyć problem.
 Problem minerałów.
 Podczas trawienia, minerały rzeczywiście działają jak wolne rodniki
Co to są wolne rodniki?
Wolne rodniki to bardzo reaktywne cząsteczki .Nadmiar wolnych rodników, jest  niebezpieczny, ponieważ mają zdolność do uszkodzenia cząsteczek i tkanek organizmu. W rzeczywistości wolne rodniki odgrywają znaczącą rolę w rozwoju wielu chorób zwyrodnieniowych.
Problemy związane z wolnymi rodnikami:
 • Choroby serca
 • Niektóre nowotwory
 • Artretyzm
 • choroba Alzheimera
 • Cukrzyca
 • Fizyczne skutki starzenia
A pojedyncze ataki wolnych rodników na cząsteczki wyzwala fatalną reakcję łańcuchową kradzieży elektronów i uszkodzenia komórek .
Szukano rozwiązania w  naturze.
Inspiracją była obserwacja  jak owoce i warzywa czerpią składniki z gleby  wiążąc je do białek i włókien.
Co osiągnięto:
10 razy większą absorpcję
W badaniach testując technologię Oligo stworzono roztwór taki jak w żołądku .Następnie taki dopasowany do warunków w jelicie cienkim co pozwoliło stwierdzić, że ta technologia zwiększa absorpcję SUBSTANCJI ODŻYWCZYCH 10 RAZY.
5 razy większa ochrona antyoksydacyjna
Pomiary były prowadzone różnymi sposobami między innymi poprzez wprowadzeniu Oligo oraz innych form mineralnych do roztworu kawsu askorbinowego (witamina C) i mierzono stratę askorbinianu                         wynikającą z działania wolnych rodników. W czasie krótszym niż 30 minut, tradycyjne postacie minerałów z miedzi i żelaza zniszczyły prawie cały kwas askorbinowy (witamina C), a w przy wykorzystaniu technologii  Oligo kwas askorbinowy pozostawał na  na stałym poziomie około 60%
To inne podobne badania potwierdziły, że Oligo chroni przeciwutleniające witaminy o 5 razy więcej niż inne rozwiązania.
Współpraca z czołowymi ekspertami.

Wstępne ustalenia były tak niesamowite, zwróciły  uwagę czołowych światowych ekspertów. 

Dwa przełomowe badania potwierdzają skuteczność Oligo. 
Skuteczność Oligo udowodniono przy użyciu tradycyjnych metod i praktyk badawczych. Ale to nie wystarczyło. Aby skutecznie wykazać, co za niesamowity przełom  oznacza, stosowanie technologii Melaleuca współpracuje ze światowymi liderami w dziedzinie badań naukowych i rozwoju technologicznego.
1 Współpraca z najlepszymi  naukowców z całego świata.
Na University of Manitoba, dr Alex Rabovsky współpracował z dr William Diehl-Jones, szanowany naukowiec znany z  rozwóju najbardziej zaawansowanych, naturalnych wzórów  w odżywczej  biodostępności.
Sprawdzenie absorpcji minerałów w ostatecznym teście – komórki ludzkie.
Podczas korzystania z warunków laboratoryjnych do symulacji warunków panujących podczas trawienia – standardowe metody badań, używane przez producentów suplementów – Oligo znacznie przewyższyła nieorganiczne formy minerałów.
Badania potwierdziły,  niezbicie Oligo dostarcza nie tylko imponujący poziom rozpuszczalności, zapewnia niezrównany poziom rzeczywistej absorpcji przez ścianę jelita.
Pionierskie nowe technologie badawcze.
 
Na drugim badaniu dr Rabovsky współpracował z Bruno Fink, MD, Noxygen Badanie przy użyciu jedynego w swoim rodzaju elektronu paramagnetycznego rezonansu elektronowego (EPR) technologii, która pozwala  mierzyć poziom wolnych rodników w organizmie żywym ,
Noxygen Nauka Transfer & Diagnostics GmbH jest znany na całym świecie za ich innowacyjność  w rozwóju nowych technologii EPR w dziedzinie biologii i medycyny.
Oligo – efekt wolnych rodników w ciele .
Najgłębsze i nieoczekiwane wyniki  były przełomowym badaniu w Elzach, Niemcy.
Celem było mierzenie w żywym ciele  zmian poziomów wolnych rodników zarówno przy stosowaniu technologii Oligo, jak i nieorganicznych form minerałów. Badania potwierdziły, że istnieje wyraźny skok aktywności wolnych rodników w przewodzie pokarmowym po stosowaniu suplementów tradycyjnych (multywitaminy z minerałami ) I to nie ograniczało się tylko do przewodu pokarmowego.
Co ważniejsze, badania wykazały, że Oligo nie tylko chroni przed aktywnością wolnych rodników w przewodzie pokarmowym, ale rozciąga tą ochronę na całe ciało i nie nie ma suplementu  ( bez Oligo) który by spełniał takie warunki. .
Przedstawiamy Oligo do świata.

9f83d-imagesforworkoffreeradicals400x400

Kluczowym elementem dla wszystkich osiągnięć naukowych jest publikacja wyników w cenionych czasopismach recenzowanych.
Odkrycia zostały po raz pierwszy zaprezentowane w 2008 roku w czasopiśmie Free Radical Biology and Medicine . Został on następnie przedstawiony do jeszcze szerszego grona naukowego, kiedy został opublikowany w Internecie w 2010 roku w Nutrition Journal .
Poprawa skuteczności minerałów wszędzie.
Choć Vitality Pack jest najbardziej wszechstronnym przykładem potęgi Oligo, nie jest jedynym.Zastępując nieorganiczne formy mineralne technologią Oligo, zwiększamy zdolność wchłaniania i zwiększamy ochronę przed wolnymi rodnikami.
A lista suplementów korzystających z mocy Oligo będzie nadal rosnąć.
Technologia Oligo ma niesamowity potencjał.
W tych produktach Melaleuca wykorzystano technologię Oligo
Każda nazwa produktu jest podlinkowana. Jeśli chcesz więcej informacji kliknij w nazwę produktu.

Jeśli chcesz zadbać kompleksowo o zdrowie nie musisz wszystkich wyżej wymienionych produktów kupować, możesz zaopatrzyć się w produkt, który w swym składzie zawiera ich wszystkich potrzebne dawki. Ten produkt to Peak Performance, jest nowością i występuje w 3 zestawach

 1. Peak Performance Heart Support  – układ krwionośny
 2. Peak Performance Bone & Joint Support – stabilizacja i mobilność
 3. Peak performance Metabolic Support – kontrola wagi

Peak Performance jest w wersji dla kobiet i dla meżczyzn

Odkryj na nowo, co to znaczy cieszyć się pełnią życia.

Kiedy porównujemy działanie produktów  w których nie stosowano technologii Oligo z tymi w których stosowano, to tak jakby porównywać wrotki z Mercedesem. Nie wierzysz sprawdz. Oligo naprawdę jest rewolucją naukową .Oligo jest kluczem do dostarczania pożywienia pozwalającego na uzyskanie więcej energii i zdrowia.
Tylko Oligo oferuje to wszystko:
 • Szansa na tętniące życiem zdrowie i energia.
 • Dostarcza składniki odżywcze takie jak natura.
 • Zwiększenie absorpcji 10 razy
 • Cztery razy lepsze wchłanianie przez ściany jelita
 • Sprawdzona ochrona antyoksydacyjna dla witamin do 5 razy lepiej niż z wiodących marek.
 • Sprawdzona ochrona przed aktywnością wolnych rodników w całym ciele lepiej niż w produktach wiodących marek

To Twój wybór z jakiej szansy chcesz skorzystać, ale dobrze  jest dokonywać wyborów świadomie, a jest to możliwe tylko wtedy gdy doświadczamy. Więc  pomyśl czy nie warto przetestować, bo często bywa tak , że to nie jakość produktu nas zniechęca, a nasze przekonania. Na rynku będą się pokazywać coraz ciekawsze propozycje, ale to nie będzie dla nas szansa, dopóki nie popracujemy nad przekonaniami.

Masz pytania, lub chcesz więcej informacji proszę o kontakt

F
F
Twitter
zdrowietiens on Twitter
13 people follow zdrowietiens

F
F
F
F
Invalid username, no pictures, or instagram servers not found
Invalid username, no pictures, or instagram servers not found
Zapisz mnie również na poniższe listy: