photoMój podstawowy krąg zainteresowań to człowiek i relacje.
Pasjonuje mnie również Tradycyjna Medycyna Chińska,a szczególnie jej spójność z prawami natury.
Dla mnie magiczna moc tkwi w umiejętności łączenia.Kiedy mamy intencje łączenia czegokolwiek zmienia się nasza perspektywa.
Kiedyś uważałam,że pieniądze są be , psują ludzi , skłaniają do niezdrowej rywalizacji , są zródłem wielu szkodliwych emocji (złość , zazdrość , gniew , itd.)Ten mój schemat myślowy szkodził mi , wypaczał moje postrzeganie rzeczywistości .

Teraz wiem , że pieniądze są ważnym narzędziem pomagającym nam żyć w dobrostanie . Jeśli negatywnie działają na ludzi to tylko dlatego , że Ci ludzie zamiast nimi zarządzać pozwolili by pieniądze przejęły władzę.
Bardzo cenię sobie możliwości zarabiania w MLM .

Tych którzy chcą wiedzieć dlaczego zapraszam do przeczytania moich artykułów w tym temacie , lub zapisania się na moją listę na strnonie Współpracuj
Cieszę się ,że mogę Cię gościć na moim blogu.
Ogólny zarys tematów na blogu
1.Rozwój osobisty
2.Sposoby zarabiania w internecie
3.Narzędzia do budowy biznesu w internecie

Uczę się zmiany stylu życia
Dlaczego:
Zawsze bardzo się starałam , wkładałam wiele wysiłku i czasu we wszystkie swoje aktywności na płaszczyznie osobistej i zawodowej i nie miałam satysfakcjonujących mnie rezultatów i w końcu zobaczłam jak niespójne jest moje myślenie i sposób rozwiązywania problemów.
Odkryłam również , że kiedy zależy mi , żeby mieć rację tz. że nie wierzę w siebie i nie jestem zadowolona z siebie , a czym bardziej mi zależało na efektach nie racjach tym trafniejszych wyboró dokonywałam.
Kiedy to zobaczłam zadałam sobie pytanie dlaczego.
Zaczęłam się temu przyglądać i stwierdziłam , że jestem pełna niepokoju , który nie pozwala mi działać rozważnie ,strategicznie i planowo.
Pokaże Ci to jednym przykładzie .
Nawet wtedy,kiedy nie miałam wiedzy jaką teraz posiadam ,wiedziałam intuicyjnie , że najlepszym nośnikiem informacji jest internet.
Zaczęłam działąć w internecie i popłniając szereg błędów zrozumiałam , że tu potrzebna jest też strategia , planowanie , wiedza , narzędzia i wytrwałość.
Co nie zmienia faktu , że jak jesteśmy właściwie przygotowani to mamy nieograniczony zakres możliwości.
Jeśli czujesz , że coś Cię ogranicza , że żyjesz w szablonie, że chcesz spełniać swoje marzenia , lub czujesz się jak w klatce to.
1.Zmień rutynę na próbowanie nowych rzeczy
2.Zmień dążenie do bycia idealnym ,na bycie sobą
3.Zmień pretensje,oczekiwania,nienawiść na miłość do siebie.
Kiedy zobaczyłam jak wiele szans nas omija , kiedy uwierzymy ,że coś jest niemożliwe , że nie jest dla nas , że my sobie z tym nie poradzimy postanowiłam dzielić się własnym doświadczeniem dlatego moje działania w internecie będą się koncentrowały na tym , żeby inspirować do podnoszenia samooceny bo to pierwszy podstawowy krok do uwierzenia w siebie , co z kolei niweluje lęki ,niepokoje .Ten kierunek daje nam szansę na podjęcie planowania i systematycznego realizowania naszych planów.
Każdy z nas powinien zlależć własną drogę , ale żyjemy w czasach informacji i jeśli nie chcemy uczyć się wykorzystywać internetu do realizacji własnych celów, to znaczy ,że stawiamy opór kiedy jest szansa by maksymalnie się realizować.
To co będę zamieszczać w  tekstach  jest tym co ja uważam za naiskuteczniejsze , ale piszę to tylko po to by Tobie pokazać perspektywy i możliwości.
UWIERZ W SIEBIE , MIEJ WIZJE I REALIZUJ MARZENIA
Jeśli uznasz ,że prezentowane przeze mnie treści są warte Twojej uwagi , podaję Ci gdzie z jakim zakresem tematów możesz się spotkać.
NEWSLETTER – informacje z tytułem Zmiana stylu życia . Co kryje się pod tytułem? (formularz do zapisu na tej stronie )
Jeśli ciąży Ci stagnacja , masz poczucie , że nie wykorzystujesz swojego potencjału , lub poczucie wypalenia i chciałbyś się rozwijać może tu znajdziesz inspiracje.
VIP – dlaczego warto i jak działać w marketingu internetowym i rekomendacyjnym.
Tu masz link do formularza zapisu
ZARABIAJ ZE MNĄ–jest taki wpis na blogu .Mam Ci wiele do zaoferowania ,ale z własnego doświadczenia wiem ten biznes jest skuteczny jeśli go traktujemy poważnie z zaangażowaniem , strategią i planowaniem, a więc trzeba zacząć od podstaw , wiedzy i narzędzi.
Dlatego moją pierwszą propozycją dla Ciebie jest pakiet , gdzie masz wiedzę, narzędzia i program partnerski pozwalający ucząc się równolegle zarabiać.
Jak opanujesz podstawy każdy biznes będzie stał przed Tobą otworem

Na swoim przykładzie wnioskuję ,że często nie umiemy korzystać z szansy jaką sami sobie dajemy , bo mając niską samoocenę , boimy się spojrzeć na siebie z boku ,nosimy ciężki bagaż niepowodzeń i na wszelki wypadek robimy nieświadomie uniki , aby się nie dowiedzieć o sobie czegoś niekorzystnego .Taka postawa może mieć bolesne konsekwencje.U mnie było to tak : Jak spotkałam się z MLM wiedziałam , że to jest dobra alternetywa na biznes .Wtedy jeszcze miałam opory, typu ja się nie nadaję do namawiania ludzi na…..Teraz wiem, że jak promuję dobry produkt i świetny plan marketingowy to daję ludziom szansę .Czy od początku tą szansę umiałam sama wykorzystać?Nie miałam komputera chyba do 2007r. wcale mi to nie przeszkadzło i raptem bez jakiejkolwiek realnej przesłanki (wcześniej nie małam żadnego kontaktu z komputerem ) uznałam będę pracować korzystając z internetu.To dla mnie było dziwne skąd się wziął taki pomysł . Dlaczego o tym piszę ,bo teraz z perspektywy czasu wiem , dałam sobie dwie świetne szanse , nie będąc tego w pełni świadoma , ale nie umiałam z nich skorzystać bo miałam niską samoocenę Trwałam przy MLM i internecie mimo , że mi nie wychodziło i to była podziwu godna wytrwałość , ale niestety brak wiary w siebie nie pozwalał mi planować i realizować plany.
Teraz poruwnuje się do tych osób które poradziły sobie z ciężką chorobą i teraz chcą pomagać innym.Niska samoocena jest chorobą i przyczyną wielu innych chorób.

    „Niska samoocena jest jak jazda przez życie z zaciągniętym hamulcem”

  Maxwell Maltz

Kim jestem?

Nazywam się Jolanta Lenart. Na moim blogu dzielę się z Tobą moim życiem i doświadczeniem. Sprawi mi wielką przyjemność jeśli Ciebie zainspiruje do korzystnych zmian w Twoim życiu.Tematy jakimi się zajmuję to ekologiczny styl życia, marketing internetowy i rekomendacyjny. Chcesz więcej informaci zapisz się na jedną z moich list lub przejdz na stronę http://jolanta-lenart.pl/o-mnie/ Życzę Ci wielu wrażeń na blogu i sukcesów w życiu..
F
F
Twitter
zdrowietiens on Twitter
13 people follow zdrowietiens

F
F
F
F
Invalid username, no pictures, or instagram servers not found
Invalid username, no pictures, or instagram servers not found