Olejek różany eliksir młodości, oczyszczający krew

Nie uwierzysz jak wiele płatków potrzeba do 5 ml olejku, aż 200 tys.
⦁ Jest świetny przy depresjach i lękach. Chcesz stworzyć świetną atmosferę wez kroplę olejku różanego na nadgarstek.
⦁ Masz stres związany z ważnym spotkaniem też kropla na nadgarstek.
⦁ działanie przeciwzapalne – stosujemy bezpośrednio lub w połączeniu z olejkiem bazowym.
⦁ jest antyseptyczny dobry na rany, działa antybakteryjnie, przeciwskurczowo (skurcze mięśni- różne powody)błyskawicznie działa.                                                                                        olejek różany
⦁ działa antywirusowo, zabija każdy rodzaj wirusa
⦁ jest świetnym afrodyzjakiem, pozytywnie działa na nasz nastrój
⦁ jest bakteriobójczy (infekcje, zatrucia pokarmowe, biegunki
⦁ oczyszcza krew i neutralizuje toksyny, jest środkiem przeczyszczającym.
⦁ działa na pracę jelit, mięśnie jelit, działa żółciopędnie, pomaga regulować ilość kwasów żołądkowych.
⦁ dobry przy nowotworze jelita grubego
⦁ stymuluje pracę wątroby
⦁ pomaga w chorobach kobiecych, upławy nieregularne miesiączki. Działa oczyszczająco na macicę, regulując jej pracę co korzystnie wpływa również na menopauzę.

Olejek różany wskazany w depresji, w zaburzeniach hormonalnych i problemach ze skórą.
Zapach róży jest jednym z tych doświadczeń, które mogą się zapalić wspomnienia o młodzieńczej miłości i przydomowego ogrodu. Ale czy wiesz, że róże to więcej niż ładny zapach? To prawda, bo mają korzyści terapeutyczne, które mogą pomóc leczyć wiele problemów zdrowotnych.
Olejek różany, który jest tworzony przez prosty proces destylacji z parą wodną, ​​jest wykorzystany w leczeniu i używany w naturalnych zabiegów kosmetycznych od tysięcy lat.
Badania i osobiste doświadczenia mówią nam, że olejek różany poprawia trądzik , równowagę hormonów, łagodzi niepokój, zmniejsza depresję , zmniejsza trądzik różowaty i naturalnie zwiększa libido.
Naukowcy odkryli, że zawiera kilka związków o działaniu terapeutycznym.
Citral – mocny przeciwdrobnoustrojowy, który jest niezbędny dla witaminy A Synthesis (również w cytrynowego mirtu i trawy cytrynowej).
Karwon – skuteczna pomoc dla układu pokarmowego (także w kminku i kopru).
Cytronellylu Acetate – odpowiedzialny za przyjemny smak i zapach róż, dlatego jest używany w wielu produktów do pielęgnacji skóry i urody.
Eugenol – najbogatszym przeciwutleniacz na świecie.
Farnezol – naturalny pestycyd (również w kwiatach pomarańczy, jaśminu i ylang-ylang).
Methyl eugenol – miejscowy środek znieczulający i antyseptyczne (również w cynamonie i melisie).
Nerol – pachnące aromatycznego związku antybiotykowego (również w trawie cytrynowej i chmielu).
Fenyl aldehyd octowy – kolejny pachnący i aromatyczny związek (także w czekoladzie).
Fenyl Geraniol – naturalna forma geraniol , co jest powszechnie stosowane w kosmetykach i aromatach owocowych.

 olejek różany

Top 3 Korzyści olejek różany
1. Olejek różany pomaga w depresji
Doskonałym przykładem tego, jak korzystny może być olejek różany jest w jaki sposób wpływa na depresję . Nigdy nie widziałam osoby która wąchając kwiat róży by się nie uśmiechnęła.
Czasopismo Terapie uzupełniające w Praktyce Klinicznej niedawno opublikowało badania, grupę 28 kobiet po porodzie naukowcy podzielili na dwie grupy.Jedną która była leczona 15 minutowymi sesjami 2,5 procentowego roztwory olejku różanego i lawendowego dwa razy w tygodniu przez 4 tygodnie.
Ich wyniki były dość niezwykłe. Nie tylko okazało się, że kobiety doświadczyły znaczny spadek punktacji depresji po urodzeniu, ale odnotowano również wyraźną poprawę ogólnych zaburzeń lękowych!

Jeśli kiedykolwiek poczujesz uczucie niepokoju umieść w dyfuzorze po 5 kropli olejku lawendowego i różanego i postaw przed snem na nocnym stoliku .Obudzisz się odświeżony i spokojny.
2. Olejek różany dla zdrowia skóry
Istnieje wiele cech różanego olejku, które sprawiają, że jest korzystne dla skóry. Przeciwdrobnoustrojowe i aromaterapeutyczne korzyści są dobry powód, aby umieścić kilka kropli w płynach i kremach.
W 2010 roku chińscy naukowcy opublikowali badanie pokazujące że olejek różany ma najsilniejsze działanie bakteriobójcze w stosunku do 10 innych olejków.Odkryli oni również, że tylko po pięciu minutach rozcieńczeniu 0,25 procent, Propionibacterium acnes (bakterii odpowiedzialnych za trądzik) został całkowicie zniszczony!
Jak stosować olejek różany na trądzik : Jeśli cierpisz na trądzik , spróbuj pocierając jedną kroplę czystego olejku różanego na wypryski trzy razy dziennie. Upewnij się, że używasz sterylnego wacika; jeśli przeciwbakteryjna moc jest zbyt dużo dla ciebie, rozcieńczyć go lekko z jakimś olejem kokosowym .
Innym powodem do stosowania olejku różanego dla zdrowia skóry to ze względu na jego niesamowitą zdolność do zwiększenia przepuszczalności Twojej skóry! Jeśli masz blizny chirurgiczne, lub rozstępy stosuj olejek różany.

Kiedy olejek różany dodajemy do produktów do pielęgnacji skóry, dajemy możliwość otwarcia skóry na możliwość wchłaniania większej ilości substancji odżywczych.
Kiedy mamy naturalne bezpieczne dobrej jakości produkty do pielęgnacji skóry i dodamy do nich olejku różanego to znacznie zwiększymy zakres działania produktu. Jeśli nieświadomie użyjemy produktu toksycznego to sobie zaszkodzimy.
3. Olejek różany dla Libido
Ponieważ działa jako środek przeciw-lękowy, różany olejek może znacznie pomóc mężczyznom z zaburzeniami czynności seksualnej związanej z tremą i stresem . Może również pomóc w równowadze hormonalnej, co z kolej może przyczynić się do zwiększenia popędu seksualnego.
Jak stosować olejek różany na libido: Wielu mężczyzn i kobiet, którzy planują romantyczny wieczór będzie pocierać dwie krople następujących olejków eterycznych na szyi lub rozproszyć je w całym domu lub sypialni:
Róża, Sandałowy, Jaśmin, Ylang-ylang

Inne zastosowania
Świetnie się sprawdza w walce z pasożytami (smarujemy okolice pępka wieczorem przed snem, nie wolno przesadzać z ilością olejku. Musimy pamiętać, że czysty olejek eteryczny jest 100 razy mocniejszy od ziół.
Olejek różany działa przeciwzapalnie, zmniejsza gorączkę, pomaga w dnie moczanowej w problemach ze stawami w gojeniu ran i skaleczeń (antyseptyczny.)
Bardzo jest pomocny w skurczach w układzie trawiennym, oddechowym i skurczach nóg.
Jest świetnym środkiem na usuwanie pasożytów.
Oczyszcza krew, neutralizuje toksyny w organizmie.
Wspomaga organizm w walce z nowotworami  i chorobami serca (wzmacnia i oczyszcza
Przy zaparciach możemy stosować wewnętrznie, lub smarować pod brzuchem..
Zapobiega gromadzeniu toksyn,stymuluje pracę układu trawiennego i przeciwdziała wrzodom, infekcją, zakwaszeniu, nadmiarowi gazów. Warto stosować jak jesteśmy pełni i mamy zgagę ( można zamiennie stosować olejek cytrynowy.)
Olejek różany jest pomocny w guzach jelita grubego. Działa żółciopędnie, przeciwdziała zakwaszeniu.
Świetnie sprawdza się w problemach kobiecych, nieregularnych miesiączkach. Ma świetny wpływ na funkcje macicy i pomaga usuwać mięśniaki.
Olejek różany jest świetny przy żylakach, a jak bolą olejek olibanum i wspomagająco grejpfrut.
W stwardnieniu rozsianym też stosujemy olejek różany i olejek olibanum

Olejek różany jest najsilniejszym i najbardziej wszechstronnym olejkiem eterycznym

Chcesz więcej informacji o olejkach eterycznych pobierz ebooka Poznaj potencjał olejków eterycznych

F
F
Twitter
zdrowietiens on Twitter
13 people follow zdrowietiens

F
F
F
F
Invalid username, no pictures, or instagram servers not found
Invalid username, no pictures, or instagram servers not found
Zapisz mnie również na poniższe listy: